Team квести

Корпоративний квест - це захоплююча гра, під час якої вся команда вирішує інтелектуальні, пошукові, творчі та фізичні завдання різної складності. Командний квест - це загальний успіх і досягнення кінцевого результату, який згуртовує команду і розкриває приховані таланти кожного.

Квест в стилі етно - це квест, в основі якого лежить знайомство з багатою українською культурою та традиціями нашого народу. Проходить він у мальовничому етнографічному комплексі «Українське село».

Переваги етноквеста перед іншими форматами командного відпочинку:

1) Оскільки етноквест триває від 1,5 години до 4 годин - Ви легко можете інтегрувати його в будь-який Ваш захід. А саме:

- Етноквест як частина будь-якого тренінгу;

- Етноквест як частина корпоративної вечірки;

- Етноквест як частина командоутворюючого тренінгу (teambuilding).

2) Етноквест - це квест, який дає учасникам більш глибокі знання про Україну, наших традиціях, ремеслах, способу життя, тому він не просто «порожній» розважальний захід, а має глибоку патріотичну складову.

3) Етноквест може як конструктор «збиратися і розбиратися» з різних завдань, тому може бути гнучко адаптований під будь-які особливі потреби учасників. Якщо учасники молодше - їм будуть цікаві рухливі, динамічні вправи і завдання. Але якщо учасники квесту старше і солідніше за віком або статусом, - для них завдання можуть бути більш інтелектуальні, творчі або повністю побудовані на етнографічних знаннях.

4) Етноквест в залежності від характеру завдань може проводитися різними ведучими. Як правило, в квесті бере участь від 3 до 10 ведучих. До проведення певних завдань квесту обов'язково залучаються етнографи, які під час виконання учасниками завдань розповідають їм цікаві історії з української старовини.

5) Етноквест буде дуже цікавий не тільки українцям, а й іноземцям, оскільки може проводитися як на українській так і на англійській мовах. Якщо аудиторія квесту змішана (українці та іноземці), як правило, квест проводиться українською мовою і учасники повинні самостійно перевести інструкції своїм колегам.

6) Етноквест може проводитися для різної кількості учасників - від 10 до 120.