Медіаторство

Формат медіації, Кількість сесій та окремі умови можуть варіюватися в залежності від ситуацій, але вони завжди встановлюються для всіх сторін заздалегідь.

Що таке медіація? 

Медіація - це технологія вирішення конфліктних ситуацій, при якій фахівець - медіатор - допомагає зацікавленим сторонам досягти найкращого результату. 

Роль медіатора - бути нейтральним і об'єктивним до всіх учасників, і використовуючи спеціальні техніки, допомогти учасникам прийти до результату в розумні терміни і з розумними витратами ресурсів. Медіатор допомагає сторонам виявити їх потреби і знайти оптимальні способи їх реалізації. 

Окрема перевага медіації - створення безпечного середовища для всіх сторін конфлікту, що дуже важливо для можливості зрозуміти причини розбіжностей учасників.

Медіація також базується на принципі конфіденційності.

Медіація успішно застосовується в різних країнах для вирішення корпоративних конфліктів між підрозділами компаній і окремими співробітниками, також це відмінна допомогу HR-фахівцям та керівникам в роботі зі скаргами співробітників. Крім цього, медіація успішно працює в сфері політики, соціальних і правових питань.