Мы

Создаем пространство для прогрессивного развития людей и команд. Результативные T&D решения для бизнеса и сектора НГО

Алла Волошина
Кристина Ярцева
Александр Грухаль
Оксана Демченко
Галина Сасин
Miceál Francis O'Hurley
Вера Родионова
Татьяна Дорошенко
Оксана Сухонос

Любим

Наша компанія розуміє, що навчання та професійний розвиток співробітників стає найбільш важливим фактором, що впливає на успіх у сучасному конкурентному середовищі.

У якості компанії-провайдера тренінгових послуг ми обрали компанію D-space, позаяк саме ця компанія відповідає нашим вимогам: високий рівень професіоналізму, подача матеріалів в максимально зручній для практичного застосування формі, здатність викликати у співробітників бажання впроваджувати отримані знання на тренінгах у повсякденній роботі.

За період співпраці з компанією D-space, було проведено ряд тренінгів «Практична клієнтоманія», «Особиста ефективність у клієнтському сервісі», «Ефективні комунікації та взаємодія в команді», а також стратегічна сесія.

Щиро вдячні компанії D-space за проведені тренінги та рекомендуємо як надійного та професійного партнера по розвитку та навчанню співробітників.

Ганна Панфілова, заступник Голови Правління АТ «СК «ТАС» (приватне)

Корпорация «LOGOS» выражает благодарность бизнес-тренеру Оксане Демченко и  Дорошенко Татьяне за проведение тренингов для наших сотрудников в рамках «Школы кадрового резерва «LOGOS».

Отзывы участников:

Оксана Демченко (тренинги: «Мастерская менеджера», «Эффективные коммуникации») - легкая, понятная подача материала, отлично подобранные практические задания, запоминающаяся презентация, увлекательные физпаузы и абсолютно невероятная энергетика Оксаны.

Татьяна Дорошенко (тренинг: «Финансовый менеджмент для нефинансистов») - доступно о сложном, из тренинга вынесли не только понимание основных финансовых форм и коэффициентов, но и как этим пользоваться и управлять.

Отдельно хочется отметить глубокую проработку темы обучения, эффективное посттренинговое сопровождение и грамотно подобранные кейсы.

Благодарим компанию за высокий профессионализм и проявленную лояльность по отношению к нашей корпорации.

Елена Шпиц, корпорация Логос

Під час проведення тренінгів учасники отримали знання та практичні навики з питань підприємницької діяльності в сфері рекламного бізнесу, консультації з питань бізнес-планування, менеджменту та маркетингу, кадрової політики, психологічних аспектів роботи з персоналом, майбутніми партнерами та клієнтами, тощо. Під час надання послуг виконавець зарекомендував себе як високопрофесійного спеціаліста, що демонструє високий рівень ініціативності, креативності та організованості. Відмінними рисами роботи виконавця є інноваційний підхід в області трейд-маркетингу та управління продажами, готовність швидко реагувати на форс-мажорні обставини, гнучкість та лояльність до по відношенню до замовника.

Рекомендуємо Оксану Демченко, як креативного, відповідального та високопрофесійного партнера-підрядника з надання інформаційно-консультаційних послуг та виконанні навчальних проектів.

Горлов О.В., директор ТОВ «СІМС ГРОУП»

Делимся